Брава

KS-11
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Брава со двојно назабен клуч.

236 ден
(вклучено ДДВ): 36 ден
На лагер
w

Брава со метално јазиче и двојно назабен клуч кој може да се отстрани во двете позиции.

 

Спецификација:

  • Монтажна дупка: 18,8mm
  • Mаксимална дебелина на панел: 22mm
  • Должина на јазичето: 32mm
Димензии 18,8x22x32 mm
Материјал
метал
Тежина 120 g

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.