LED Индикатор

PB-4741/LED
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

LED Индикатор 230VAC.

1.472 ден
(вклучено ДДВ): 224,54 ден
На лагер
w

Црвен LED Индикатор 230VAC.


Карактеристики:

  • Работен напон: 230VAC
  • Монтажа на шасија - Отвор 22mm
  • Заштита: IP67
  • Боја: сребрена
Димензии 22x32.5 mm
Број на контакти 2
Боја
 сребрена
Дополнителна Опрема

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.