5V-DC

Производи на страна:
Страна 1 од 2
EATON DILM17-10
Брзо инфо
(0)

Електричен Контактор x3п, 24V-DC, 18A.

8.317 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-20301
Брзо инфо
(0)

Реле со два контакти 3V 0,3A.

110 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-20302
Брзо инфо
(0)

Сигнално реле со два контакти, 3V, 2A.

175 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-20501.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS2Y-S-DC5V ROHS

Реле со два контакти 5V, 0,3A.

125 ден
Повеќе
На лагер
w
REL-205022
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TX2-5V

Реле со два контакти 5V, 0,3A.

105 ден
Повеќе
На лагер
w
REL-20502
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TQ2-SL-5V

Реле со два контакти 5V, 0,5A.

250 ден
Повеќе
На лагер
w
REL-20504
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TQ2-5V

Реле со два контакти 5V, 0,5A.

230 ден
Повеќе
На лагер
w
REL-205021
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GS-SH-205L

Реле со два контакти 5V, 0,5A.

110 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-20501
Брзо инфо
(0)

Реле со два контакти 5V, 0,6A.

199 ден
Повеќе
На лагер
w
REL-JS1-5V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JQC-3F-(T73)-1Z-5VDC

Реле со еден контакт 5V, 10A.

95 ден
Повеќе
На лагер
w
REL-10515
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RW-05SH-1C-F

Реле со еден контакт 5V, 15A.

99 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-10510
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIH-SH-105D

Реле со еден контакт 5V, 16A.

195 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-10520
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GU-SH-105D

Реле со еден контакт 5V, 20A.

225 ден
Повеќе
На лагер
w
REL-105051
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LU-05H

Реле со еден контакт 5V, 3A.

80 ден
Повеќе
На лагер
w
REL-20505
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI-SH-205D

Реле со два контакти 5V, 5A.

250 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.