48V-DC

Производи на страна:
Страна 1 од 1
REL-24801.
Брзо инфо
(0)

Реле со два контакти 48V-DC, 0,3A.

189 ден
Повеќе
На лагер
w
REL-DS2-48V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JRC-19F-48VDC-DRAGON

Реле со два контакти 48V-DC, 0,5A.

29 ден
Повеќе
На лагер
w
REL-24806
Брзо инфо
(0)

Реле со два контакти 48V-DC, 0,6A.

24 ден
Повеќе
На лагер
w
REL-14802.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JW1FSN-DC48V

Реле со еден контакт 48V-DC, 10A.

135 ден
Повеќе
На лагер
w
REL-24808
Брзо инфо
(0)

Реле со два контакти 48V-DC, 8A.

225 ден
Повеќе
На лагер
w
REL-JW2SN-48VDC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JW2SN-DC48V ROHS

Реле со два контакти 48V-DC, 5A.

165 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.