220V-AC

Производи на страна:
Страна 1 од 1
REL-224001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K10P-7AT5-240

Реле со два контакти 240V, 10A.

366 ден
Повеќе
На лагер
w
REL-224002
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KUGP-7A55-240

Реле со два контакти 240V, 10A.

320 ден
Повеќе
На лагер
w
REL-424001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MY4-240VAC-DRAGON

Реле со четири контакти 240V, 3A.

499 ден
Повеќе
На лагер
w
REL-HC4-240VAC
Брзо инфо
(0)

Реле со четири контакти 240V, 5A.

690 ден
Повеќе
На лагер
w
REL-424007
Брзо инфо
(0)

Реле со четири контакти, 230V, 7A.

525 ден
Повеќе
На лагер
w
REL-424005
Брзо инфо
(0)

Реле со четири контакти, 240V, 5A.

490 ден
Повеќе
На лагер
w
REL-SOU-1
Брзо инфо
(0)

Фото реле - ноќна склопка 220AC, 16A.

2.444 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.