Solid state

Производи на страна:
Страна 1 од 1
CPC1017N-TR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CPC1017N-TR

Солид-стејт реле 60V, 0.1A.

84 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PLA192RTR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PLA192

Солид-стејт реле 600V 0.15A.

149 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SKD10306
Брзо инфо
(0)

Солид-стејт реле 60V, 3A.

1.490 ден
Повеќе
На лагер
w
ZG3NA-25
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZG3NA-25AMP

Солид-стејт реле 280V, 25A.

1.250 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZG3NA-40
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZG3NA-40AMP

Солид-стејт реле 380V, 40A.

1.457 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RELS-13215
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ESR-5102401000Z

Солид-стејт реле 240V, 10A.

1.110 ден
Повеќе
На лагер
w
RELS-33225
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ESR-6002402500Z

Трифазно Солид-стејт реле, 25A.

3.250 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RELS-33240
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ESR-6002404000Z

Трифазно Солид-стејт реле, 40A.

3.697 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DC60MP
Брзо инфо
(0)

Солид-стејт реле 60V, 3A.

1.535 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.