Тастери

Производи на страна:
Страна 3 од 6
TACTSW-260
Брзо инфо
(0)
Прекинувач, Микро, 6 x 6 mm, 6 mm, 90°, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
15 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TACTSW-060
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTS-66R-V
Прекинувач, Микро, 6.2 x 6.2 mm, 13 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
15 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TACTSW-PTA185A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PTA-185AP1JB
Прекинувач, Микро, 5 x 2.9 mm, 1.5 mm, SMD, 2P, ON-OFF, 1NO
20 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TACTSW-PTA1188J
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PTA-1188J
Прекинувач, Микро, 7 x 3.5 mm, 90°, SMD, 2P, ON-OFF, 1NO
20 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TACTSW-TS3402
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: L-KLS7-TS3402-2.5-160-T
Прекинувач, Микро, 4.2 x 3.3 mm, 0.8 mm, SMD, 4P, ON-Off, 1NO
20 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TACTSW-901
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TC-12XD-X-A14
Прекинувач, Микро, 12 x 12 mm, 4.3 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
20 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TACTSW-914/5
Брзо инфо
(0)
Прекинувач, Микро, 6 x 3.5 mm, 5 mm, SMD, 2P, ON-OFF, 1NO
38 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TACTSW-PTA111L
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PTA-111L
Прекинувач, Микро, 6 x 3.5 mm, 0.8 mm, DIP, 2P, ON-OFF, 1NO
18 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TACTSW-PTA134L
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PTA-134L
Прекинувач, Микро, 6 x 6 mm, 0.8 mm, DIP, 2P, ON-OFF, 1NO
20 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TACTSW-PTA184J
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PTA-184J
Прекинувач, Микро, 3.3 x 3.3 mm, 1.5 mm, SMD, 4P, ON-OFF, 1NO
20 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TACTSW-900
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1041-2-15-KKA-X-250-10
Прекинувач, Микро, 12 x 12 mm, 10 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
20 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TACTSW-902
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1041-2-2-KKAX-160-10-X
Прекинувач, Микро, 12 x 12 mm, 5 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
20 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TACTSW-907/2
Брзо инфо
(0)
Прекинувач, Микро, 6.5 x 6 mm, 2 mm, SMD, 4P, ON-OFF, 1NO
25 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TACTSW-908/0.65
Брзо инфо
(0)
Прекинувач, Микро, 3.2 x 2.6 mm, 0.65 mm, SMD, 4P, ON-OFF, 1NO
25 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TACTSW-909/1.35
Брзо инфо
(0)
Прекинувач, Микро, 3.5 x 3.5 mm, 1.35 mm, SMD, 4P, ON-OFF, 1NO
25 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.