Копче за Прекинувач

EAO 45-2131.4/Y
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
eao
Копче за Прекинувач, Метален, 30.5 mm, Жолт
1.150 ден
(вклучено ДДВ): 175,42 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Копче за прекинувач - актуатор, Жолто, 30.5mm.

 

Карактеристики:

 • Серија: eao45
 • Тип: Копче за прекинувач (push button)
 • Тип на префрлување: Моментална функција
 • Боја: жолта
 • Монтирање на панел: ø 30.5mm
 • Степен на заштита: IP66(преден панел), IP67(преден панел), IP69K(предна страна)
 • Материјал на куќиште: Метал
 • Преден прстен: Метал
 • Форма: Тркалезна
 • Профил на леќа: рамна
 • Тежина: 48.0g
 • Димензии: (90 x 40 x 47)mm
Боја
 жолта
Димензија на отворот за монтажа 30,5 mm
Тежина 48 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.