Копче за Прекинувач

RAFI-TST01
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
RAFI
Копче за Прекинувач, Пластичен, 22.5 mm, Зелен
430 ден
(вклучено ДДВ): 65,59 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Копче за прекинувач - актуатор, Зелено, 22.3mm.

 

Карактеристики:

  • Должина: 32,3mm
  • Рејтинг на заштита: IP65
  • Осветлување: Да
  • Надворешен дијаметар: 29,8mm
  • Погоден за RAFIX 22 QR серијата на прекинувачи
  • Тип: копче за прекинувач
  • Боја: зелена
  • Тип на префрлување: Моментална функција
  • Работна температура: (-25-+70)°C
  • Серија: RAFIX 22 QR
Боја
 зелена
Димензија на отворот за монтажа 22,3 mm
Тежина 25 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.