Дом и Живеење

Производи на страна:
Страна 4 од 39
GB-LAMP LED01
Брзо инфо
(0)

LED рефлектор со метална база и 30W моќност

2.464 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-LAMP09
Брзо инфо
(0)

LED рефлектор за надвор за влезови, градини и слично.

739 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-LAMP04/2
Брзо инфо
(0)

LED рефлектор за надвор x2 со телескопски држач.

3.650 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BN-LAMP04
Брзо инфо
(0)

LED рефлектор за на ѕид, 12W, 950l, black.

1.995 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-LAMP LED02
Брзо инфо
(0)

Надворешен LED рефлектор со шилец за во земја и моќност од 20 вати.

1.663 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RA-1004814
Брзо инфо
(0)

LED Рефлектор со сензор 3W.

2.777 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-LAMP LED08
Брзо инфо
(0)

LED Рефлектор со сензор, 1080lm.

3.393 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-LAMP LED07/B
Брзо инфо
(0)

LED Рефлектор со сензор, 1080lm.

3.495 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TORCH-L-WORK03
Брзо инфо
(0)

LED светилка со магнет.

195 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
L-E27-112
Брзо инфо
(0)

LED светилка, 220V, 4W (30W), E27, топло бела.

 

655 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
L-E27-106
Брзо инфо
(0)

Ретро-жаречка LED светилка, 220V, 4W (37W), E27, 420lm, топло бела.

587 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
L-E27-109
Брзо инфо
(0)

Ретро-жаречка LED светилка,
230V, 8W (75W), E27, топло бела.

865 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
L-E27-111
Брзо инфо
(0)

LED светилка, 220V, 4W (30W), E27, топло бела.

 

 

207 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
L-E27-110
Брзо инфо
(0)

Ретро LED светилка, 220V, 4W (30W), E27, топло бела.

 

 

690 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
XQ-0829
Брзо инфо
(0)

Ултра сјајна LED светилка со висока моќност,

12V, 1.5W, GU5.3, топло бела.

860 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HAV-CR32W mk
DIO-DOMO53 mk
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.