Дом и Живеење

Производи на страна:
Страна 5 од 39
L-E27-105
Брзо инфо
(0)

Ретро-жаречка LED светилка, 230V, 2.5W (25W), E27, 250lm, топло бела.

466 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LAMP MR1612LHQ
Брзо инфо
(0)

Ултра сјајна LED светилка со 12 LED диоди со висока моќност,

12V, 1.2W, GU5.3, ладно бела.

92 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LAMP-30083
Брзо инфо
(0)

LED светилка со 18 LED диоди со висока моќност,

12V, 1.5W, GU5.3, бела.

92 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LAMP HAL/L1
Брзо инфо
(0)

LED светилка, R7s 8W (50W) топло бела.

1.977 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
L-E27-103
Брзо инфо
(0)

Ретро-жаречка LED светилка,
230V, 6W (60W), E27, топло бела.

555 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
L-G13-01
Брзо инфо
(0)

Ултра сјајна LED светилка,

230V, 11W, G13, 600mm, ладна бела.

435 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
L-G13-02
Брзо инфо
(0)

Ултра сјајна LED светилка,

230V, 10W, G13, 600mm, класична бела.

924 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LAMP LED01
Брзо инфо
(0)

Компактна LED кружна светилка, 230V 3W BA15d, 240Lm.

356 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
L-E14-118
Брзо инфо
(0)

Sylvania LED светилка ретро 2.3W, 2000K.

844 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SYL-53646
Брзо инфо
(0)

LED светилка на батерии.

999 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
L-E27-109
Брзо инфо
(0)

Ретро-жаречка LED светилка,
230V, 8W (75W), E27, топло бела.

865 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
L-E27-111
Брзо инфо
(0)

LED светилка, 220V, 4W (30W), E27, топло бела.

 

 

207 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
L-E27-112
Брзо инфо
(0)

LED светилка, 220V, 4W (30W), E27, топло бела.

 

655 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
L-E27-106
Брзо инфо
(0)

Ретро-жаречка LED светилка, 220V, 4W (37W), E27, 420lm, топло бела.

587 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
XQ-0829
Брзо инфо
(0)

Ултра сјајна LED светилка со висока моќност,

12V, 1.5W, GU5.3, топло бела.

860 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HAV-CR32W mk
DIO-DOMO53 mk
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.