Метеоролошки Станици

Производи на страна:
Страна 1 од 1
NE-WS04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WEST404BK
Станица, Метеоролошка, Xигрометар, Аларм, Датум / Време, Единица на отворено, -30 °C - 60 °C
1.848 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-WS400
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WEST202GY
Станица, Метеоролошка, Xигрометар, Датум / Време, Единица на отворено, 0 ° C - 50 ° C
1.444 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-WS01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WEST401WT
Станица, Метеоролошка, Xигрометар, Аларм, Датум / Време, Единица на отворено, -30 - 70 °C
1.848 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-WS03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WEST403BK
Станица, Метеоролошка, Xигрометар, Аларм, Датум / Време, Единица на отворено, -30 °C - 60 °C
2.156 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-WS05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WEST405BK
Станица, Метеоролошка, Xигрометар, Аларм, Датум / Време, Единица на отворено, -30 °C - 60 °C
1.848 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KN-WS103
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WEST103BK
Станица, Метеоролошка, Проекциски Часовник, Аларм, Хигрометар, 0-50 ° C / 0-122 ° F
925 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KN-WS540N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WEST204WT
Станица, Метеоролошка, Xигрометар, Датум / Време, Единица на отворено, -50 - 70 °C
1.922 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-WS205
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WEST201GY
Станица, Метеоролошка, Aларм, Xигрометар, Cензор за Oтворено
1.170 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-WS02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WEST402WT
Станица, Метеоролошка, Xигрометар, Аларм, Датум / Време, Единица на отворено, -30 °C - 60 °C
1.848 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-WS ADD01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WEST2SEN
Сензор, Метереолошка Станица, -30 °C - +60 °C, Wireless, WEST401WT, WEST402WT, WEST404BK
444 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BAL-THERM11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 595396
Термометар, -20 °C - +50 °C, Ретро
615 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Smart uredi
paket_popust_mk
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.