Универзални Програматори

Производи на страна:
Страна 1 од 3
SUPERPRO ISO1
Брзо инфо
(0)

In-System (ISP) програматор.

74.512 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UV-ERASER
Брзо инфо
(0)

Бришач на содржината на EPROM мемориски чипови со ултравиолетово зрачење (UV).

4.893 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
XELTEK SA634A
Брзо инфо
(0)

Адаптер за програматор, 48pin BGA/ 48pin DIP.

23.305 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
XELTEK SA404
Брзо инфо
(0)

Адаптер за програматор, 28pin SOIC / 28 pin DIP.

6.784 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SDP-UNIV-44PSO
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SDP-UNIV-44PSO

Универзален адаптер за програматор 44pin pSOP/  DIP.

7.434 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
XELTEK SA655G
Брзо инфо
(0)

Адаптер за програматор, 96pin BGA/ 48pin DIP.

25.075 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SDP-908AZ-64Q
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SDP-908AZ-64Q

Адаптер за програматор наменет за програмирање на интегрирани кола во 68 pin QFP изведба.

10.990 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ADAP.PLCC44P/DIP
Брзо инфо
(0)

Адаптер за програматор  44 pin PLCC/ 44pin DIP.

1.148 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SDP-UNIV-40TS/W
Брзо инфо
(0)

Универзален адаптер за програматор 40pin TSOP/ 40pin DIP.

9.642 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SDP-UNIV-32TS
Брзо инфо
(0)

Универзален адаптер за програматор 32pin TSOP/ 32pin DIP.

7.682 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SDP-UNIV-48TS
Брзо инфо
(0)

Универзален адаптер за програматор 48pin TSOP/ DIP.

9.204 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
XELTEK SA023A
Брзо инфо
(0)

Адаптер за програматор, 20pin SOIC / DIP.

8.321 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
XELTEK SA015A1
Брзо инфо
(0)

Адаптер за програматор 32pin PLCC/ 32pin DIP.

6.472 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ADAP.PLCC20P/DIP
Брзо инфо
(0)

Адаптер за програматор 20pin PLCC/ 20pin DIP.

881 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ADAP.PLCC28P/DIP
Брзо инфо
(0)

Адаптер за програматор 28pin PLCC/ 28pin DIP.

970 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.