Skip Navigation Links.

Најпродавани производи: Електронски Компоненти

Производи на страна:
Страна 7 од 7
ME-ADD RPICB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-766
Развојна Плочка за PIC, PIC18F45K22, 40-пински PIC MCUs
1.550 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-UNO
Брзо инфо
(2)
Код од Произв.: A000066
Развојна Плочка Arduino Uno, ATmega328P MCU
1.787 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
UA7812CV.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: L7812CV-DG

Напонски регулатор,

+12V, 1.5A, TO-220.

28 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
UA7805.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: L7805CV ROHS

Напонски регулатор,

+5V, 1.5A, TO-220.

25 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PRF 26008
Брзо инфо
(0)

Отстранувач на етикети, 200 ml.

436 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PRF ICER/520NF
Брзо инфо
(0)

Спреј за ладење -55°C, 520ml незапалив.

795 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PRF BOOST/520
Брзо инфо
(0)

Пена - спреј за чистење, 520ml.

498 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KKZWD 1.6 1/17m
Брзо инфо
(0)

Црно термособирачко црево 1,6mm.

 

* Цената е за 1m.

78 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KKZWD 3.2 1/15m
Брзо инфо
(0)

Црно термособирачко црево 3.2mm.

 

* Цената е за 1m.

80 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PP-1748
Брзо инфо
(0)
Витропласт, Универзален, 100 x 150 mm
310 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.