Skip Navigation Links.

Најпродавани производи: Електронски Компоненти

Производи на страна:
Страна 2 од 7
BC547C.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BC547CTFR

NPN биполарен транзистор,
50V/45V, 0.1A, 0.5W, 300MHz, TO-92.

5 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BD139.
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: BD139-ST ROHS

NPN биполарен транзистор,
100V/80V, 1.5A, 12.5W, 190MHz, TO-126.

18 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE555N.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NE555N-TI

Единечен Биполарен Тајмер,
(4.5-16)V, 500KHz, DIP-8.

25 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
AKUM BAT-LEAD-02
Брзо инфо
(0)
Батерија, Акумулаторска, 12 V, 1.3 Ah
690 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ANT 15
Брзо инфо
(0)
Антена Телескоп, FM, 6 mm, 950 mm
125 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TAS-C113
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TAS-C113

Флексибилен моно аудио кабел.

29 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VITROPL.11
Брзо инфо
(0)
Витропласт, Едностран, 300 x 200 mm, 1.5 mm, 35/00 μm, FR4
282 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VITROPL.21
Брзо инфо
(0)
Витропласт, Едностран, 150 x 100 mm, 1.5 mm, 35/00 μm, FR4
74 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1N4148.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N4148

Брза прекинувачка диода,

75V, 0.15A, 4ns, DO-35.

2 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1N4007.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N4007-MIC

Насочувачка диода за општа намена,

1000V, 1A, DO-41.

3 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BAT.11995
Брзо инфо
(0)

Држач за батерии 1xR22.

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
470/25P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WL1E477M10016PA ROHS
Електролитски Кондензатор, 470μF, 25V
11 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1000/25PHT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SD1E108M1016PA
Електролитски Кондензатор, 1000μF, 25V
15 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
0.1/100PHT
Брзо инфо
(3)
Електролитски Кондензатор, 0.1μF, 100V
5 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
10/25PHT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KRJ-025V100MB070-L/C4.5
Електролитски Кондензатор, 10μF, 25V
4 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.