Skip Navigation Links.

Најнови производи: Електронски Компоненти

Производи на страна:
Страна 1 од 7
GB-P.SUP.32/B
Брзо инфо
(0)

USB Адаптер за Напојување, 3 A, 1 Излез, 1x USB-C, Кабел, Црн

865 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TRA01099
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 410060-007
Мрежен Трансформатор, 230 VAC, 2 x 24 VAC, 1.25 A, 60 VA
1.245 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-BRDW001/B
Брзо инфо
(0)
Жици за Протоборд, 15 cm, Женски / Женски, 10 Парчиња
95 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-INVP1000/24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HQ-PURE1KW-24
DC/AC Инвертор, 24 V DC - 230 V AC, 1000 W, Правилен Синусен Излез
26.184 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-INV4000/12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIMS400012E
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 4000 W, Модифициран Синусен Излез
37.581 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CY 5151
Брзо инфо
(0)
Аксијален Вентилатор, 5V-DC, (50x50x10)mm
499 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND 255-00013
Брзо инфо
(0)
Жици за Протоборд, 15 cm, Машки / Женски, 10 Парчиња
99 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RND 255-00003
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 3260 Точки за Поврзување, 313 x 276 mm
1.490 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HQ-INV1KC/12V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIMS1000C12
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 1000 W, Модифициран Синусен Излез, Полнач
12.199 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HQ-INV150WU-12V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIMS15012E
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 150 W, Модифициран Синусен Излез
2.499 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GB-INV3000/24
Брзо инфо
(0)
DC/AC Инвертор, 24 V DC - 230 V AC, 3000 W, Модифициран Синусен Излез
25.880 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
0.22/50SMD
Брзо инфо
(0)
Алуминиум Електролитски Кондензатор SMD, 0.22μF, 50V
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PP-1751
Брзо инфо
(0)
Витропласт, Универзален, 100 x 160 mm
800 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SWX-CH015BL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WCHAU483ABK
USB Адаптер за Напојување, 4.8 A, 2 Излези, 1x USB, 1x USB-C, Црн
945 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GB-P.SUP.14/B
Брзо инфо
(0)
USB Адаптер за во Автомобил, 4.8 A, 2 Излези, 2x USB, Црн
840 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.