Skip Navigation Links.

Најпродавани производи: Електронски Компоненти

Производи на страна:
Страна 1 од 7
ARD-UNO
Брзо инфо
(2)
Код од Произв.: A000066

Развојна плочка базирана на ATmega328 микроконтролер со долги пинови.

1.990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CD40106.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HEF40106BP,652 ROHS

Hex Schmitt-Trigger Inverter.

30 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LUM-NEBJ21C
Брзо инфо
(0)

Напојувачки женски DC конектор 2.0mm за монтажа на шасија.

60 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GOLD 8P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-08-BT1NSF6S

8 пинско професионално DIL подножје.

20 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ICVT 14P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K-216-14

DIL подножје 14 пинско.

5 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ICVT 16P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SOCKET-16P2-0.3"

DIL подножје 16 пинско.

6 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ICVT 8P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1009-08AT1NX

DIL подножје 8 пинско.

5 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GOLD 16P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-16BT1NSF6S

16 пинско професионално DIL подножје.

28 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ME-ADD EASY WIFI
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: MIKROE-574

Развојна алатка за уреди кои користат безжична комуникација на 2.4GHz (WiFi).

1.015 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LED5 Y-LC
Брзо инфо
(0)
LED, 5mm, Жолта
6 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
L-53LGD
Брзо инфо
(0)
LED, 5mm, Зелена
6 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LED5 R-LC
Брзо инфо
(0)
LED, 5mm, Црвена
6 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
L-53LID
Брзо инфо
(0)
LED, 5mm, Црвена
8 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
2SC3856
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор,
200V/180V, 15A, 130W, 20MHz, 0.6us, TO-247.

77 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BC548B-PHI
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BC548B

NPN биполарен транзистор,
30V/30V, 0.1A, 0.5W, 300MHz, TO-92.

7 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry_Pi_3_Model_B_Kutija
besplatna Side MK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.