Држачи за LCD TV и Проектори

Производи на страна:
Страна 4 од 5
NE-LCD05
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 80" или макс. 70kg кој може да се монтира на ѕид.

9.550 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-LCD06
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 80" или макс. 50kg кој може да се монтира на ѕид.

9.488 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TVS-KN-FSB203S
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 42" или макс. 40kg кој може да се монтира на ѕид.

277 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TVS-LCD120
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 63"(160)cm или макс. 60kg кој може да се монтира на ѕид во агол.

3.820 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VLM-VLMTS
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 27"(68)cm или макс. 30kg кој може да се монтира на ѕид.

790 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VLM-VLMFL
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 70"(178)cm или макс. 35kg кој може да се монтира на ѕид.

1.344 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VLM-VLMTM
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 55"(139)cm или макс. 35kg кој може да се монтира на ѕид.

990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TVS-LCD116
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 70"(178)cm или макс. 55kg кој може да се монтира на ѕид.

 

 

 

1.845 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VLM-VLMTL
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 70"(177)cm или макс. 35kg кој може да се монтира на ѕид.

1.787 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VLM-VLMFM1M
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор со подесување на сите оски за 23-55" и 30кг

1.250 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
OMN-SCM125
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор до 65" или макс. 56,7kg кој може да се монтира на плафон.

16.327 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OMN-OS80FM
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор со подесување на сите оски за 32" - 50" и 27,2кг.

8.625 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TVS-LCD21/HQ
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 31" или макс. 20kg кој може да се монтира на ѕид.

462 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TVS-LCD41
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 30" или макс. 20kg кој може да се монтира на плафон.

554 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TVS-MOT10C
Брзо инфо
(1)

Држач со далечинска контрола за телевизор или монитор до 27" или макс. 40kg кој може да се монтира на ѕид.

6.777 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Smart uredi
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.