Држачи за LCD TV и Проектори

Производи на страна:
Страна 4 од 5
VLM-VLMFM
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 55"(140)cm или макс. 35kg кој може да се монтира на ѕид.

685 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VLM-VLMFM1M
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор со подесување на сите оски за 23-55" и 30кг

1.250 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VLM-VLMFM2M
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор со подесување на сите оски за 23 - 55" и 30кг.

1.650 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VLM-VLMFM3S
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор со подесување на сите оски за 13 - 27" и 15кг.

1.490 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TVS-LCD117
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 55"(140)cm или макс. 40kg кој може да се монтира на ѕид.

1.666 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VLM-VLMTS
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 27"(68)cm или макс. 30kg кој може да се монтира на ѕид.

790 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VLM-VLMFM2L
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор со подесување на сите оски за 37-70" и 35кг

2.835 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TVS-KN-FSB203S
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 42" или макс. 40kg кој може да се монтира на ѕид.

786 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TVS-LCD801B-HQ
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 32" или макс. 20kg кој може да се монтира на ѕид.

166 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TVS-TUNNEL/S
Брзо инфо
(0)

Пластичен канал за прикривање на кабли со должина од 15cm.

209 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TVS-LCD/CC100W
Брзо инфо
(0)

Уникатен полипропиленски канал за прикривање на кабли со должина од 100cm.

616 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TVS-LCDC110
Брзо инфо
(0)

Луксузен двоен алуминиумски канал за прикривање на кабли со должина од 53cm.

1.848 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TVS-LCDC111
Брзо инфо
(0)

Луксузен двоен алуминиумски канал за прикривање на кабли со должина од 93cm.

2.514 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TVS-1PROJEXT/S
Брзо инфо
(0)

Продолжеток за плафонски држач за проектор.

1.394 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TVS-LCD-ADAP2
Брзо инфо
(0)

Универзален LCD адаптер за VESA 100 држачи.

298 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.