Држачи за LCD TV и Проектори

Производи на страна:
Страна 3 од 5
CMP-LCD11
Брзо инфо
(0)

Држач за монитор кој може да се монтира на плафон, ѕид или работна маса.

1.232 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TVS-LCD05B
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 30" или макс. 20kg кој може да се монтира на ѕид.

111 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TVS-LCD25
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 32" или макс. 30kg кој може да се монтира на ѕид.

2.341 ден
Повеќе
На лагер
w
TVS-LCD09B
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 40" или макс. 25kg кој може да се монтира на ѕид.

434 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TVS-LCD07S
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 40" или макс. 25kg кој може да се монтира на ѕид.

863 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TVS-MOT10C
Брзо инфо
(1)

Држач со далечинска контрола за телевизор или монитор до 27" или макс. 40kg кој може да се монтира на ѕид.

6.777 ден
Повеќе
На лагер
w
VLM-VLMFM3M
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 55"(139)cm или макс. 30kg кој може да се монтира на ѕид.

1.695 ден
Повеќе
На лагер
w
VLM-VLMFM3L
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор со подесување на сите оски за 37 - 70" и 35кг.

2.990 ден
Повеќе
На лагер
w
TVS-FP337
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 56" или макс. 30kg кој може да се монтира на ѕид.

2.772 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TVS-LCD35
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 32" или макс. 30kg кој може да се монтира на ѕид.

2.464 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TVS-LCD100
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 63" или макс. 75kg кој може да се монтира на ѕид.

370 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TVS-FR037B
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 56" или макс. 30kg кој може да се монтира на ѕид.

370 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
VLM-SFM10
Брзо инфо
(1)

Држач за телевизор или монитор до 26" или макс. 15kg кој може да се монтира на ѕид.

1.350 ден
Повеќе
На лагер
w
TVS-LCD41
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 30" или макс. 20kg кој може да се монтира на плафон.

2.156 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TVS-FR165
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 65" или макс. 85kg кој може да се монтира на ѕид.

7.024 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.