Држачи за LCD TV и Проектори

Производи на страна:
Страна 4 од 5
VLM-VLMFM1S
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор со подесување на сите оски за 13-27" и 15кг

945 ден
Повеќе
На лагер
w
TVS-FP337
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 56" или макс. 30kg кој може да се монтира на ѕид.

2.772 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TVS-LCD35
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 32" или макс. 30kg кој може да се монтира на ѕид.

2.464 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TVS-LCD100
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 63" или макс. 75kg кој може да се монтира на ѕид.

370 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TVS-FR037B
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 56" или макс. 30kg кој може да се монтира на ѕид.

370 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
KNM-LF10
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 65" или макс. 60kg кој може да се монтира на ѕид.

1.950 ден
Повеќе
На лагер
w
TVS-LCD107
Брзо инфо
(0)

Држач за на работна маса за монитор или мал телевизор до 27" или макс.15kg.

2.550 ден
Повеќе
На лагер
w
TVS-LCD28B
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 32" или макс. 30kg кој може да се монтира на ѕид.

1.540 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TVS-LCD55B
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 30" или макс. 20kg кој може да се монтира на ѕид.

924 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TVS-LCD09S
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 40" или макс. 25kg кој може да се монтира на ѕид.

434 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TVS-LCD117
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 55"(140)cm или макс. 40kg кој може да се монтира на ѕид.

1.666 ден
Повеќе
На лагер
w
VLM-VLMTS
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 27"(68)cm или макс. 30kg кој може да се монтира на ѕид.

790 ден
Повеќе
На лагер
w
VLM-VLMFM2L
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор со подесување на сите оски за 37-70" и 35кг

2.835 ден
Повеќе
На лагер
w
TVS-LCD330/HQ
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 23" или макс. 15kg кој може да се монтира на ѕид.

1.540 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
CMP-LCD11
Брзо инфо
(0)

Држач за монитор кој може да се монтира на плафон, ѕид или работна маса.

1.232 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.