Држачи за LCD TV и Проектори

Производи на страна:
Страна 5 од 5
TVS-LCDC110
Брзо инфо
(0)

Луксузен двоен алуминиумски канал за прикривање на кабли со должина од 53cm.

1.848 ден
Повеќе
На лагер
w
TVS-TUNNEL/S
Брзо инфо
(0)

Пластичен канал за прикривање на кабли со должина од 15cm.

246 ден
Повеќе
На лагер
w
TVS-LCDC111
Брзо инфо
(0)

Луксузен двоен алуминиумски канал за прикривање на кабли со должина од 93cm.

2.957 ден
Повеќе
На лагер
w
TVS-LCD/CC100W
Брзо инфо
(0)

Уникатен полипропиленски канал за прикривање на кабли со должина од 100cm.

616 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TVS-1PROJEXT/S
Брзо инфо
(0)

Продолжеток за плафонски држач за проектор.

1.394 ден
Повеќе
На лагер
w
TVS-LCD-ADAP2
Брзо инфо
(0)

Универзален LCD адаптер за VESA 100 држачи.

298 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TVS-LCD-ADAP2B
Брзо инфо
(0)

Универзален LCD адаптер за VESA 100 држачи.

739 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TVS-FPA
Брзо инфо
(0)

Универзален LCD адаптер за VESA 50, 75, 100 држачи.

924 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.