Држачи за LCD TV и Проектори

Производи на страна:
Страна 5 од 5
TVS-LCD/CC100W
Брзо инфо
(0)

Уникатен полипропиленски канал за прикривање на кабли со должина од 100cm.

277 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TVS-TUNNEL/S
Брзо инфо
(0)

Пластичен канал за прикривање на кабли со должина од 15cm.

74 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TVS-LCDC110
Брзо инфо
(0)

Луксузен двоен алуминиумски канал за прикривање на кабли со должина од 53cm.

776 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TVS-1PROJEXT/S
Брзо инфо
(0)

Продолжеток за плафонски држач за проектор.

1.394 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TVS-LCD-ADAP2
Брзо инфо
(0)

Универзален LCD адаптер за VESA 100 држачи.

298 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TVS-FPA
Брзо инфо
(0)

Универзален LCD адаптер за VESA 50, 75, 100 држачи.

277 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TVS-PROJ/14
Брзо инфо
(0)

Универзален држач за проектори за на таван со универзалниот кардан зглоб.

1.848 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Smart uredi
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.