Држачи за LCD TV и Проектори

Производи на страна:
Страна 3 од 5
OMN-PLAY20X
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор со подесување на сите оски за 19 - 32" и 9,1кг.

12.260 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OMN-OS80FM
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор со подесување на сите оски за 32" - 50" и 27,2кг.

8.625 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TVS-LCD119
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 55"(140)cm или макс. 30kg кој може да се монтира на ѕид.

3.450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VLM-VLMFS
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 27"(68)cm или макс. 30kg кој може да се монтира на ѕид.

555 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VLM-VLMFM1S
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор со подесување на сите оски за 13-27" и 15кг

945 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VLM-VLMFM2M
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор со подесување на сите оски за 23 - 55" и 30кг.

1.650 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VLM-VLMFM3M
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 55"(139)cm или макс. 30kg кој може да се монтира на ѕид.

1.695 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TVS-FR165
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 65" или макс. 85kg кој може да се монтира на ѕид.

7.024 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TVS-LCD07S
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 40" или макс. 25kg кој може да се монтира на ѕид.

425 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-LCD08
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 70" или макс. 35kg кој може да се монтира на ѕид.

7.990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TVS-FP337
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 56" или макс. 30kg кој може да се монтира на ѕид.

1.357 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-LCD02
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 90"(228)cm или макс. 70kg кој може да се монтира на ѕид.

12.260 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OMN-OE80FM
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD Телевизор до 52" или Макс. 36kg кој Може да се Монтира на Ѕид.

12.260 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TVS-LCD55B
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 30" или макс. 20kg кој може да се монтира на ѕид.

536 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TVS-LCD107
Брзо инфо
(0)

Држач за на работна маса за монитор или мал телевизор до 27" или макс.15kg.

2.550 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Smart uredi
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.