Држачи за LCD TV и Проектори

Производи на страна:
Страна 4 од 5
TVWM5630BK
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 60" или макс. 20kg кој може да се монтира на ѕид.

14.786 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-LCD01
Брзо инфо
(0)

Моторизиран држач за LCD телевизор до 60" или макс. 40kg кој може да се монтира на ѕид.

11.500 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-LCD03
Брзо инфо
(0)

Моторизиран држач за телевизор до 55" или макс. 30kg кој може да се монтира на плафон.

11.706 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-LCD04
Брзо инфо
(0)

Моторизиран држач за LCD телевизор до 65" или макс. 50kg кој може да се монтира на ѕид.

17.867 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-LCD05
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 80" или макс. 70kg кој може да се монтира на ѕид.

11.090 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-LCD06
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 80" или макс. 50kg кој може да се монтира на ѕид.

9.858 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-LCD07
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 80" или макс. 68kg кој може да се монтира на ѕид.

9.242 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TVS-LCD116
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 70"(178)cm или макс. 55kg кој може да се монтира на ѕид.

 

 

 

1.845 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VLM-VLMTL
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 70"(177)cm или макс. 35kg кој може да се монтира на ѕид.

1.787 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VLM-VLMFM1M
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор со подесување на сите оски за 23-55" и 30кг

1.250 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
OMN-SCM125
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор до 65" или макс. 56,7kg кој може да се монтира на плафон.

16.327 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OMN-PLAY20X
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор со подесување на сите оски за 19 - 32" и 9,1кг.

12.260 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OMN-OS80FM
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор со подесување на сите оски за 32" - 50" и 27,2кг.

8.625 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TVS-LCD119
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 55"(140)cm или макс. 30kg кој може да се монтира на ѕид.

3.450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VLM-VLMFS
Брзо инфо
(0)

Држач за LCD телевизор до 27"(68)cm или макс. 30kg кој може да се монтира на ѕид.

555 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Smart uredi
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.