Држач за телевизор

TVS-LCD41
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
OMB

Држач за телевизор или монитор до 30" или макс. 20kg кој може да се монтира на плафон.

2.156 ден
(вклучено ДДВ): 328,88 ден
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w

Плафонски држач кој може да се издолжува со можност да ротира и да се навалува. Погоден за телевизори со екрани од 10 до 30" или макс. 20kg.

Монтажа
Плафон
Големина на екран 10 - 30 ''
Растојание од плафон 500 - 850 mm
Максимална тежина 20 kg
Материјал
челик
Наклон 20 °
Ротирање на зглоб 190 °
VESA стандард
50
75
100
200x100
Боја
 сива
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.