Држач за телевизор

TVS-FR165
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
BARKAN

Држач за телевизор или монитор до 65" или макс. 85kg кој може да се монтира на ѕид.

7.024 ден
(вклучено ДДВ): 1.071,46 ден
На лагер
w

Исклучително цврст и стабилен ѕиден држач за големи LCD и плазма телевизори. Држачот поддржува максимална тежина до 85kg и е дизајниран во согласност со најстрогите меѓународни стандарди за квалитет и безбедност. Држачот е опремен со посебни механизми и функции кои го подобруваат уживањето при гледање: тенок (телевизорот изгледа како слика), безбеден, брзо и лесно монтирање, заштита од паѓање, заштита од кражба (бравата не е вклучена) и микро приспособување во сите насоки по инсталацијата. За секој LCD / плазма телевизор со дупки за монтажа до 1200x650mm.

Монтажа
Ѕид
Големина на екран 50 - 65 ''
Растојание од ѕид 60 mm
Максимална тежина 85 kg
Материјал
челик
Наклон 15 °
Боја
 сива
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.