Држач за аудио/видео опрема

TVS-OMN-A/V
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
OMNI MOUNT

Држач за аудио/видео опрема до 13.6kg.

 

536 ден
(вклучено ДДВ): 81,76 ден
На лагер
w

Држач од серијата "направи сам" кој ви овозможува сами да ја организирате Аудио/Видео опремата под вашиот телевизор со тенок екран без притоа да морате да ги инсталирате каблите во вашиот ѕид. Дизајниран е да ги покрива и подредува каблите. Имате голема слобода во поставувањето на полицата и држачот за каблите така што е погоден за монтажа во секаква средина и може да се користи со или без телевизор со рамен екран. Карактеристиките пријателски кон корисникот, како прилагодлива полица, декоративна покривка го прават овој држач прилагодлив за сите апликации.

Максимална тежина 13,6 kg
Материјал
алуминиум / стакло
Димензии 445x1270x419 mm
Боја
 сива
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.