Држач за проектор

TVS-PROJ/12
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

Држач за проектор за на плафон до 10kg и до 200mm оддалеченост од плафонот.

1.790 ден
(вклучено ДДВ): 273,05 ден
На лагер
w
Пакети
Производов се содржи и во следниве пакети:

Универзален плафонски држач за проектор изработен од високо квалитетен челик. Лесен за монтажа со можност за прикривање на каблите.

Монтажа
Плафон
Максимална тежина 10 kg
Оддалеченост од плафон 130 - 200 mm
Наклон 15 °
Универзална монтажа макс. до Ø 320 mm
Ротирање 360 °
Материјал
челик
Боја
 сребрена

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.