Држач за проектор

KNM-PM11
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG

Држач за проектор за на плафон до 10kg и до 78mm оддалеченост од плафонот.

2.750 ден
(вклучено ДДВ): 419,49 ден
На лагер
w

Квалитетен универзален држач за проектор за на плафон. Проекторот може да ротира и да се навалува. Поради овие карактеристики овој држач има широка примена и е добро решение за да поставите проектор на плафон.

Монтажа
Плафон
Максимална тежина 10 kg
Оддалеченост од плафон 78 mm
Наклон 20 °
Ротирање 360 °
Материјал
алуминиум
Боја
 сива

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.