Држач за телевизор

VLM-SFM10
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VALUELINE

Држач за телевизор или монитор до 26" или макс. 15kg кој може да се монтира на ѕид.

1.350 ден
(вклучено ДДВ): 205,93 ден
На лагер
w

Овој држач е погоден за поставување на телевизор на ѕид со можност за накосување, вртење и ротирање. Доаѓа со сите потребни материјали и додатоци како и упатство за брза и лесна монтажа.

Монтажа
Ѕид
Големина на екран 10 - 26 ''
Растојание од ѕид 65 mm
Максимална тежина 15 kg
Материјал
метал
Број на оски 1
Наклон 15 °
Ротирање на зглоб 70 °
VESA стандард
50
75
100
Боја
 црна
Дополнителна Опрема

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.