Држач за проектор

VLM-PM20
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VALUELINE

Држач за проектор за на плафон до 10kg и до 1000mm оддалеченост од плафонот.

2.950 ден
(вклучено ДДВ): 450 ден
Беспл. Испор.
w

Квалитетен универзален држач за проектор за на плафон. Висината на држачот може да се прилагоди, а проекторот може да ротира и да се навалува. Поради овие карактеристики овој држач има широка примена и е добро решение за да поставите проектор на плафон.

 

Карактеристики:

  • Максимална тежина: 10kg
  • Ротација: 360 °
  • Растојание од плафонот 550-1000mm
  • Димензии: (95Х580Х170)mm
  • Тежина: 3020gr
  • Боја: црна
Монтажа
Плафон
Максимална тежина 10 kg
Оддалеченост од плафон 550 - 1000 mm
Ротирање 360 °
Боја
 црна
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.