Држач за проектор

VLM-PM10
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VALUELINE

Држач за проектор за на плафон до 10kg и до 130mm оддалеченост од плафонот.

1.850 ден
(вклучено ДДВ): 282,2 ден
Беспл. Испор.
w

Kвалитетен универзален држач за проектор за на плафон. Проекторот може да ротира и да се навалува. Поради овие карактеристики овој држач има широка примена и е добро решение за да поставите проектор на плафон.

 

Карактеристики:

  • Оддалеченост од плафон: 130mm
  • Максимална тежина: 10kg
  • Ротација: 360 °
  • Димензии: (95Х175Х160)mm
  • Тежина: 1380gr
  • Боја: црна
Монтажа
Плафон
Максимална тежина 10 kg
Оддалеченост од плафон 130 mm
Ротирање 360 °
Боја
 црна
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.