VESА адаптер за држач на телевизор

TVS-LCD114
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

Адаптер за продолжување на VESA димензиите на држач за телевизор.

 

 

998 ден
(вклучено ДДВ): 152,24 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Адаптер за продолжување на VESA димензиите на држач за телевизор, изработен од високо квалитетен метал. Се прицврстува на основниот држач и ги продолжува VESA отворите во интервал од 200 x 200 до 400 x 400 mm. Максималното оптоварување зависи од издржливоста на држачот .

 

Карактеристики:

  • Материјал: висококвалитетен метал 
  • За големина на екран: 32 - 55"
  • VESA: 300 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm
  • Димензии: (400х400х10) mm
  • Тежина: 1160g
  • Боја: црна
Материјал
метал
VESA стандард
75x75
100x100
400x200
VESA стандард макс.
300x300
400x400
Димензии 400х400х10 mm
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.