Држач за монитор

TVS-LCD118
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

Држач за 2 монитори до 23"(58)cm или макс. 8kg кој се монтира на маса.

4.035 ден
(вклучено ДДВ): 615,51 ден
На лагер
w

Држач за 2 монитори до 23"(58)cm или макс. 8kg кој се монтира на маса.. Рамката е изработена од квалитетен челик. Максималното растојание меѓу дупките е 100 x 100 mm.


Карактеристики:

  • Големина на екран:33-58 cm (13-23")
  • Максимално оптоварување: 8kg
  • VESA (FDMI): 100 x 100 mm
  • Материјал: челик
  • Димензии: (772х115х510)mm
  • Боја: црна
Монтажа
Маса
Големина на екран 13 - 23 ''
Максимална тежина 8 kg
Материјал
челик
Наклон 15 °
Ротирање на држач 360 °
VESA стандард
100x100
Боја
 црна
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.