Држач за лаптоп

KNM-MMNBH
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG

Држач за лаптоп за употреба со KNM-MM11.

925 ден
(вклучено ДДВ): 141,1 ден
Беспл. Испор.
w

Подобрете го вашиот работен простор со држачот за лаптопи на König. Поставете го на држач со (VESA 75x75) компатибилен држач и ставете го лаптопот. Со ова ке можете да го ротирате, поместувате и наведнувате се додека не се постигне идеална позиција. Доаѓа со сите потребни материјали за инсталација.

Работи најдобро во склад со КNМ-ММ11

 

Карактеристики:

  • Челична изработка
  • VESA стандардни димензии 75x75
  • Лесна инсталација
Материјал
челик
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.