Држач за Tелевизор

VLM-VLMFM2S
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VALUELINE

Држач за телевизор со подесување на сите оски за 13 - 27" и 15кг.

1.355 ден
(вклучено ДДВ): 206,69 ден
На лагер
w

Поставете го држачот на ѕид и овозможете подесување на положбата на вашиот телевизор во сите насоки како: навалување, ротирање и искривување. Доаѓа со сите материјали потребни за инсталација и инструкциски прирачник за брзо и лесно поставување.


Карактеристики:

  • Минимална големина на екран: 13"
  • Максимална големина на екран: 27"
  • Агол на ротирање 180°
  • Агол на навалување 20°
  • Тежина до 15кг
  • Оддалеченост од ѕид 200мм
Монтажа
Ѕид
Големина на екран 13 - 27 ''
Растојание од ѕид 200 mm
Максимална тежина 15 kg
Материјал
метал / пластика
Број на оски 2
Ротирање на зглоб 180 °
VESA стандард макс.
100x100
Боја
 црна

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.