BeamerFlex XL – Универзален држач за проектори за на таван

TVS-PROJ/13
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

Универзален држач за проектори за на таван.

2.465 ден
(вклучено ДДВ): 376,02 ден
Беспл. Испор.
w

Детали за овој производ:
• растојание од таван 135мм
• може да биде наклонет до 20°, свртен до 20° и ротиран до 360°
• наменет за уреди кои тежат до 25кг
• може да се одберат растојанијата помеѓу дупките од 80мм до 500мм
• со интегриран округол зглоб и дршка за лесно позиционирање дури и по монтирање; лесно хоризонтално поставување благодарение на механизмот за брзо-заклучување
• променливи држачи за проектори од различни големини
• вклучен материјал за монтирање

 

Технички карактеристики:

 

Перформанси:
Максимална носивост: 25кг
Прилагодување на висина: 135
Опсег на вртење: 360°
Опсег на наклонување: 20°

 

Општо:
Боја: бела
Ознаки: CE, WEEE
Должина: 161мм
Ширина: 161мм
Висина: 140мм
Тежина: 2005г
Составувачки материјал: држач, штрафови

Монтажа
Плафон
Максимална тежина 25 kg
Оддалеченост од плафон 135 mm
Број на оски 3
Наклон 20 °
Ротирање 360 °
Боја
 бела
Накосување 20 °
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.