Држач за Проектор

OMN-PJT40
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
OMNI MOUNT

Држач за Проектор за на Плафон до 18kg.

12.014 ден
(вклучено ДДВ): 1.832,64 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Kвалитетен универзален држач за проектор за на плафон. Проекторот може да ротира и да се навалува. Поради овие карактеристики овој држач има широка примена и е добро решение за да поставите проектор на плафон.

 

Карактеристики:

  • Дизајн кој нуди лесна инсталација (едно лице е доволно)
  • Сите делови се заоблени за максимална безбедност
  • Овозможува микро прилагодувања брзо и едноставно со една рака
  • Брзо заклучување во поскауваната позиција без дополнителни алатки
  • Конекторите за монтирање на проекторот можат да бидат прилагодени за понизок профил или да се прошират за поедноставна контрола на проекторот

 

Монтажа
Плафон
Максимална тежина 18 kg
Наклон 16 °
Ротирање 360 °
Материјал
пластика/челик
Боја
 црна
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.