Skip Navigation Links.

Најпродавани производи: Мерна опрема

Производи на страна:
Страна 4 од 7
FLUKE 115
Брзо инфо
(0)
TrueRMS мултиметар со стандардни функции наменет за теренски мерења во електриката или електрониката. Содржи компактно ергономско куќиште, прилагодено за употреба со една ра...
15.340 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.58744845
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058744845N

Додаток (Barrel) за употреба со Weller WP80 рачка за лемење.

1.061 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SR SH-814
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SH-814
Држач на Рачка за Лемење, Сунѓерче, SH-814, Solomon
299 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HQ-SOLDER/H3EC
Брзо инфо
(0)
Држач на Рачка за Лемење, Сунѓерче, H3EC, HQ
269 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HAKKO 191-212
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HAKKO 191-212

Сензор наменет за проверка на температура на леткум.

2.088 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON CB-933
Брзо инфо
(0)
Идентификатор на Кабли, 16 Кабли
10.849 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.58758721
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058758721N

Инка за WSP/WP 80, WDH10 држач за леткум.

645 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-ST10 100GR
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: STANNOL 520529
Stannol Калај за лемење, 1mm, 100gr, Sn60/Pb40
315 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIND-WM 500
Брзо инфо
(0)
Witmetaal Калај за лемење, 0.75mm, 500gr, Sn60/Pb40
1.850 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TIN 100GR
Брзо инфо
(0)
Калај за лемење, 1mm, 100gr, Sn60/Pb40
290 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIND 100GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SN60PB40-0,70-100G
Калај за лемење, 0.7mm, 100gr, Sn60/Pb40
300 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-ST3 100GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 397216
Stannol Калај за лемење, 0.7mm, 100gr, Sn60/Pb39/Cu1
377 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN 250GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SN60PB40-1,00-250G
Калај за лемење, 1mm, 100gr, Sn60/Pb40
630 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IND-KALOF2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Flux: rosin based-45G

Калофониум во пакување од 45g.

70 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-920B
Брзо инфо
(0)

Комплет за лемење составен од 6 алатки.

950 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
Merni unit
instek mk
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.