Skip Navigation Links.

Најпродавани производи: Мерна опрема

Производи на страна:
Страна 5 од 7
WEL.51384099
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051384099
Чистач за врвови, 51384099, Weller
217 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.51382499
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051382499
Чистач за врвови, 51382499, Weller
258 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.51382599
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051382599
Чистач за врвови, 51382599, Weller
269 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH MAS830L
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P-MAS-MAS830L-B0001

Мини дигитален мултиметар за изведување на основни мерења до 600V AC/DC.

790 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
UNI-T UT33C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 33C

Мини дигитален мултиметар за изведување на основни мерења до 500V AC/DC.

888 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FIXP.PASTE1
Брзо инфо
(0)

Паста за меко лемење, 50g, во кутија.

105 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IND-PASTE3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Solder paste-40G

Паста за лемење со состав врз база на калофониум со органски активатори. Се применува за лемење на калај, бакар и никел.

85 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.LF25
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054002699

Паста за лемење, 20gr, во кутија.

163 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
CHEM-WIK AA
Брзо инфо
(0)

Плетенка за одлемување.

105 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CHEM-WIK AB
Брзо инфо
(0)

Плетенка за одлемување.

110 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CHEM-WIK BB
Брзо инфо
(0)

Плетенка за одлемување.

135 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CHEM-WIK L5
Брзо инфо
(0)

Плетенка за одлемување.

745 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CHEM-WIK MB
Брзо инфо
(0)

Плетенка за одлемување.

495 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CHEM-WIK S1
Брзо инфо
(0)

Плетенка за одлемување.

95 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CHEM-WIK S5
Брзо инфо
(0)

Плетенка за одлемување.

130 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
Merni unit
instek mk
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.