Skip Navigation Links.

Најнови производи: Мерна опрема

Производи на страна:
Страна 1 од 7
WEL.SD1000
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051301799N

Држач за калај за употреба со котурчиња за калај до 1000g.

3.302 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SR SH-60/SO
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SH-60

Вакуум пумпа со грејач, наменета за одлемување на електронски компоненти.

741 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.SPI27
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0056402199N
Рачка за Лемење, 25W
4.356 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.SPI16
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0056400599N
Рачка за Лемење, 16W
4.356 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.51616099
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051616099

Боца со гас (бутан) 72ml (42g), за употреба со Weller рачките за лемење на гас.

554 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WELL. ST1 VRV
Брзо инфо
(0)

Врв за лемење со облик на штрафцигер за употреба со Weller WP25, WP30 и WP35 рачки за лемење.

249 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HK-20N
Брзо инфо
(0)

Врв за вакуум пумпа за одлемување за употребa со HK-20G вакуум пумпа.

204 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.SPIC16S0.4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4SPI15210-10

Врв за лемење со кружен облик за употреба со Weller SPI16 рачка за лемење.

424 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.SPI41CB2.0
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4SPI40224-10

Врв за лемење со четвртаст облик (длето) за употреба со Weller SP41 рачка за лемење.

485 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.SPI16CB1.2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4SPI15212-10

Врв за лемење со четвртаст облик (длето) за употреба со Weller SPI16 рачка за лемење.

117 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL. DSH114/FU
Брзо инфо
(0)

Врв за одлемувач Weller DSH.

308 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SR V-1/SO
Брзо инфо
(0)

Врв за одлемување за употреба со Solomon SH-60 рачка за одлемување.

30 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SR T-2/SO
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T-2

Антистатички врв за употреба со Solomon SR-817B и SR-827 вакуум пумпи.

81 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL. HE25D
Брзо инфо
(0)

Грејач за рачката Weller WP25D.

1.540 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SR A1138/SO
Брзо инфо
(0)

Врв за лемење и одлемување за употреба со станица на топол воздух Solomon SR-979.

851 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
Merni unit
instek mk
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.