Skip Navigation Links.

Најгледани производи: Мерна опрема

Производи на страна:
Страна 1 од 7
WEL.WR2
Брзо инфо
(0)
Код: T0053377699N

Работна станица со 2 канали со вкупна моќност од 300W и можност за приклучување на рачки за лемење/одлемување и топол воздух.

86.452 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WXD2020
Брзо инфо
(0)
Код: T0053429699N

Работна станица со 2 канали и вкупна моќност 200W, во комплет со рачка за лемење и рачка за одлемување со дисплеј на допир.

94.483 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WR2000A
Брзо инфо
(0)
Код: T0053378699N
2-канална станица на топол воздух во комплет со рачката HAP1, 300W. Вториот канал на станицата е повеќенаменски и се користи за приклучување на дополнителна рачка за лемење ...
96.614 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WHK30EU
Брзо инфо
(0)

Леткум, наменет за хоби апликации. Одличен за декоративна обработка на дрво и кожа, гравирање, сечење на пластика и други предмети.

 

1.997 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.WR3000M
Брзо инфо
(0)
Код: T0053368699N
Работна станица со 3 канали и вкупна моќност 360W, во комплет со рачка за лемење, рачка за одлемување, рачка за топол воздух и мини-рачка за извлекување (pick-up) на компоне...
199.947 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD.200NDQ
Брзо инфо
(0)

40W леткум со 12V-DC напојување од запалката во автомобил. Наменет е за секакви интервенции на инсталацијата во моторните возила.

690 ден
Повеќе
На лагер
w
TECPEL DTM319
Брзо инфо
(0)

4-канален термометар со логер функција за К-тип на температурни сонди.

16.576 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL MA2450-1L
Брзо инфо
(0)

ALMEMO компактен мерен инструмент со еден ALMEMO приклучок.

11.923 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL MA2490-1
Брзо инфо
(0)

ALMEMO компактен мерен инструмент со еден ALMEMO влезен приклучок, меморија за снимање на 100 мерни резултати, комуникација и подршка за аналоген излез.

21.374 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE DTXCHA012S
Брзо инфо
(0)

Channel адаптер за тестирање на CAT7 мрежни кабли со Fluke DTX1800 инструментот.

42.374 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Z9-0028
Брзо инфо
(0)

DVD видео - Примена на анализаторите на моќност во индустријата.

Повеќе
Само во продавница
Z9-0027
Брзо инфо
(0)

AHLBORN - Каталог на Мерна Опрема.

Повеќе
Само во продавница
Z9-0012
Брзо инфо
(0)

FINEST - Каталог на Мерни Инструменти.

Повеќе
Само во продавница
Z9-0013
Брзо инфо
(0)

LUTRON - Каталог на Мерни Инструменти.

Повеќе
Само во продавница
Z9-0036
Брзо инфо
(0)

METREL - Каталог на Мерни Инструменти.

Повеќе
Само во продавница
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.