1/2W

Производи на страна:
Страна 1 од 6
1/2W 2M2
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/2W, 2.2 MOhm, ± 5%
2 ден
Повеќе
На лагер
w
1/2W 3R9
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/2W, 3.9 Ohm, ± 5%
2 ден
Повеќе
На лагер
w
1/2W 5R1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KNP0W2J051JA10 ROHS
Отпорник 1/2W, 5.1Ohm, ± 5%
2 ден
Повеќе
На лагер
w
1/2W 12R
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/2W, 12 Ohm, ± 5%
2 ден
Повеќе
На лагер
w
1/2W 0R22
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/2W, 0.22 Ohm, ± 5%
2 ден
Повеќе
На лагер
w
1/2W 270R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CFRFU2J0271A50 ROHS
Отпорник 1/2W, 270 Ohm, ± 5%
2 ден
Повеќе
На лагер
w
1/2W 33K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CFR0W2J0333A10 ROHS
Отпорник 1/2W, 33 kOhm, ± 5%
2 ден
Повеќе
На лагер
w
1/2W 820K
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/2W, 820 kOhm, ± 5%
2 ден
Повеќе
На лагер
w
1/2W 560K
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/2W, 560 kOhm, ± 5%
2 ден
Повеќе
На лагер
w
1/2W 270K
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/2W, 270 kOhm, ± 5%
2 ден
Повеќе
На лагер
w
1/2W 2K7
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/2W, 2.7 kOhm, ± 5%
2 ден
Повеќе
На лагер
w
1/2W 220K
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/2W, 220 kOhm, ± 5%
2 ден
Повеќе
На лагер
w
1/2W 1R2
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/2W, 1.2 Ohm, ± 5%
3 ден
Повеќе
На лагер
w
1/2W 8M2
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/2W, 8.2 MOhm, ± 5%
3 ден
Повеќе
На лагер
w
1/2W 1M5
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/2W, 1.5 MOhm, ± 5%
2 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.