1/4W 5%

Производи на страна:
Страна 1 од 8
1/4W 2R7
Брзо инфо
(0)

Отпорник 2.7Ω 0.25W.

2 ден
Повеќе
На лагер
w
1/4W 12M
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/4W, 12 MOhm, ± 5%
1 ден
Повеќе
На лагер
w
1/4W 12R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CFR0W4J0120A50
Отпорник 1/4W, 12 Ohm, ± 5%
1 ден
Повеќе
На лагер
w
1/4W 15K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RC-1/4W-153J ROHS
Отпорник 1/4W, 15 kOhm, ± 5%
1 ден
Повеќе
На лагер
w
1/4W 15R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RD-1/4W-15RJ-ALP
Отпорник 1/4W, 15 Ohm, ± 5%
1 ден
Повеќе
На лагер
w
1/4W 2K2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RD-1/4W-222J-ALP
Отпорник 1/4W, 2.2 kOhm, ± 5%
2 ден
Повеќе
На лагер
w
1/4W 2M2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RC-1/4W-225J ROHS
Отпорник 1/4W, 2.2 MOhm, ± 5%
1 ден
Повеќе
На лагер
w
1/4W 2M7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RC-1/4W-275F
Отпорник 1/4W, 2.7 MOhm, ± 5%
1 ден
Повеќе
На лагер
w
1/4W 330R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CFR0W4J0331A50
Отпорник 1/4W, 330 Ohm, ± 5%
1 ден
Повеќе
На лагер
w
1/4W 4M7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CFR0W4J0475A50
Отпорник 1/4W, 4.7 MOhm, ± 5%
1 ден
Повеќе
На лагер
w
1/4W 51K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RC-1/4W-513J#
Отпорник 1/4W, 51 kOhm, ± 5%
1 ден
Повеќе
На лагер
w
1/4W 560R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CFR0W4J0561A50
Отпорник 1/4W, 560 Ohm, ± 5%
1 ден
Повеќе
На лагер
w
1/4W 56K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CFR0W4J0563A50 ROHS
Отпорник 1/4W, 56 kOhm, ± 5%
1 ден
Повеќе
На лагер
w
1/4W 82K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RD-1/4W-823J-ALP
Отпорник 1/4W, 82 kOhm, ± 5%
1 ден
Повеќе
На лагер
w
1/4W 8K2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CFR0W4J0822A50
Отпорник 1/4W, 8.2 kOhm, ± 5%
2 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.