1/4W 1%

Производи на страна:
Страна 1 од 12
M1/4W 10K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MF0W4FF1002A50
Отпорник 1/4W, 10 kOhm, ± 1%
2 ден
Повеќе
На лагер
w
M1/4W 10R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RM-1/4W-100F#
Отпорник 1/4W, 10 Ohm, ± 1%
2 ден
Повеќе
На лагер
w
M1/4W 1K3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RM-1/4W-132F
Отпорник 1/4W, 1.3 kOhm, ± 1%
2 ден
Повеќе
На лагер
w
M1/4W 1K5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RM-1/4W-152F ROHS
Отпорник 1/4W, 1.5 kOhm, ± 1%
2 ден
Повеќе
На лагер
w
M1/4W 16R9
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/4W, 16.9 Ohm, ± 1%
3 ден
Повеќе
На лагер
w
M1/4W 17R4
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/4W, 17.4 Ohm, ± 1%
3 ден
Повеќе
На лагер
w
M1/4W 18R2
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/4W, 18.2 Ohm, ± 1%
3 ден
Повеќе
На лагер
w
M1/4W 19R1
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/4W, 19.1 Ohm, ± 1%
3 ден
Повеќе
На лагер
w
M1/4W 34R
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/4W, 34 Ohm, ± 1%
3 ден
Повеќе
На лагер
w
M1/4W 34R8
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/4W, 34.8 Ohm, ± 1%
3 ден
Повеќе
На лагер
w
M1/4W 3R3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RM-1/4W 3R3F ROHS
Отпорник 1/4W, 3.3 Ohm, ± 1%
2 ден
Повеќе
На лагер
w
M1/4W 3R9
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RM-1/4W-3R9F
Отпорник 1/4W, 3.9 Ohm, ± 1%
3 ден
Повеќе
На лагер
w
M1/4W 68R1
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/4W, 68.1 Ohm, ± 1%
2 ден
Повеќе
На лагер
w
M1/4W 6R2
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1/4W, 6.2 Ohm, ± 1%
3 ден
Повеќе
На лагер
w
M1/4W 6R8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RM-1/4W-6R8F
Отпорник 1/4W, 6.8 Ohm, ± 1%
2 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.