1W

Производи на страна:
Страна 1 од 6
1W 1K8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CFR01WJ0182A19 ROHS
Отпорник 1W, 1.8 kOhm, ± 5%
3 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1W 0R1
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1W, 0.1 Ohm, ± 5%
3 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1W 12R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RC-1W-120J-#
Отпорник 1W, 12 Ohm, ± 5%
3 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1W 22K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RC-1W-223J#
Отпорник 1W, 22 kOhm, ± 5%
3 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1W 15K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RC-1W-153J#
Отпорник 1W, 15 kOhm, ± 5%
3 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1W 27K
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1W, 27 kOhm, ± 5%
3 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1W 27R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RC-1W-270J
Отпорник 1W, 27 Ohm, ± 5%
3 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1W 2K2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-1W-222J-ALP
Отпорник 1W, 2.2 kOhm, ± 5%
3 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1W 47K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CFR01WJ0473A19 ROHS
Отпорник 1W, 47 kOhm, ± 5%
3 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1W 47R
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1W, 47 Ohm, ± 5%
3 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1W 4K7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RC-1W-472J#
Отпорник 1W, 4.7 kOhm, ± 5%
3 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1W 4R7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RC-1W-4R7J-#
Отпорник 1W, 4.7 Ohm, ± 5%
3 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1W 1M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RC-1W-105J ROHS#
Отпорник 1W, 1 MOhm, ± 5%
3 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1W 220K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RC-1W-224J ROHS
Отпорник 1W, 220 kOhm, ± 5%
3 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1W 270K
Брзо инфо
(0)
Отпорник 1W, 270 kOhm, ± 5%
5 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.