5W

Производи на страна:
Страна 1 од 3
AX5W 0R1
Брзо инфо
(0)
Отпорник 5W, 0.1 Ohm, ± 5%
65 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
AX5W 0R56
Брзо инфо
(0)
Отпорник 5W, 0.56 Ohm, ± 5%
40 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
AX5W 3R9
Брзо инфо
(0)
Отпорник 5W, 3.9 Ohm, ± 5%
35 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
AX5W 18R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PRW05WJW180B00
Отпорник 5W, 18 Ohm, ± 5%
35 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
AX5W 68R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RWW-5W-680J#
Отпорник 5W, 68 Ohm, ± 5%
40 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
AX5W 82R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RWW-7W-820J#
Отпорник 5W, 82 Ohm, ± 5%
20 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
AX5W 330R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PRW05WJP331B00
Отпорник 5W, 330 Ohm, ± 5%
40 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
AX5W 1K2
Брзо инфо
(0)
Отпорник 5W, 1.2 kOhm, ± 5%
29 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
AX5W 1K8
Брзо инфо
(0)
Отпорник 5W, 1.8 kOhm, ± 5%
29 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
AX5W 8K2
Брзо инфо
(0)
Отпорник 5W, 8.2 kOhm, ± 5%
29 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
AX5W 12K
Брзо инфо
(0)

Отпорник 12KΩ 5W.

35 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
AX5W 47K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PRM05WJP473B00 ROHS
Отпорник 5W, 47 kOhm, ± 5%
19 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
AX5W 68K
Брзо инфо
(0)
Отпорник 5W, 68 kOhm, ± 5%
29 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
AX5W 2K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PRM05WJP202B00 ROHS
Отпорник 5W, 2 kOhm, ± 5%
29 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
AX5W 0R22
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RWW-5W0R22#

Отпорник 0.22Ω 5W.

40 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.