9W

Производи на страна:
Страна 1 од 3
AX9W 0R68
Брзо инфо
(0)
Отпорник 9W, 0.68 Ohm, ± 5%
29 ден
Повеќе
На лагер
w
AX9W 100R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PRW0AWJW101B00
Отпорник 9W, 100 Ohm, ± 5%
60 ден
Повеќе
На лагер
w
AX9W 680R
Брзо инфо
(0)
Отпорник 9W, 680 Ohm, ± 5%
29 ден
Повеќе
На лагер
w
AX9W 1K
Брзо инфо
(0)
Отпорник 9W, 1 kOhm, ± 5%
29 ден
Повеќе
На лагер
w
AX9W 4K7
Брзо инфо
(0)
Отпорник 9W, 4.7 kOhm, ± 5%
54 ден
Повеќе
На лагер
w
AX9W 6K8
Брзо инфо
(0)
Отпорник 9W, 6. kOhm, ± 5%
43 ден
Повеќе
На лагер
w
AX9W 3K9
Брзо инфо
(0)
Отпорник 9W, 3.9 kOhm, ± 5%
43 ден
Повеќе
На лагер
w
AX9W 470R
Брзо инфо
(0)
Отпорник 9W, 470 Ohm, ± 5%
85 ден
Повеќе
На лагер
w
AX9W 0R56
Брзо инфо
(0)
Отпорник 9W, 0.56 Ohm, ± 5%
29 ден
Повеќе
На лагер
w
AX9W 0R82
Брзо инфо
(0)
Отпорник 9W, 0.82 Ohm, ± 5%
43 ден
Повеќе
На лагер
w
AX9W 22R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RWW-11W-220J#
Отпорник 9W, 22 Ohm, ± 5%
58 ден
Повеќе
На лагер
w
AX9W 82R
Брзо инфо
(0)
Отпорник 9W, 82 Ohm, ± 5%
43 ден
Повеќе
На лагер
w
AX9W 120R
Брзо инфо
(0)

Отпорник 120Ω 9W.

65 ден
Повеќе
На лагер
w
AX9W 820R
Брзо инфо
(0)
Отпорник 9W, 820 Ohm, ± 5%
29 ден
Повеќе
На лагер
w
AX9W 1K2
Брзо инфо
(0)
Отпорник 9W, 1.2 kOhm, ± 5%
43 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.