Аудио/Видео

Производи на страна:
Страна 4 од 37
NE-TRANSHDMI03
Брзо инфо
(0)

HDMI безжичен екстендер до 100 метри, 5GHz.

16.573 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-TRANSHDMI02
Брзо инфо
(0)

HDMI безжичен екстендер до 30 метри, 5GHz.

14.478 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AT-VE800A
Брзо инфо
(0)

HDMI екстендер до 60m користејќи еден Cat5e или Cat6 кабел.

4.805 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KN-HDMIREP26
Брзо инфо
(0)

HDMI екстендер до 30m со употреба на два обични UTP Cat5e/6 кабли.

 

2.957 ден
Повеќе
На лагер
w
GB-HDMIREP2
Брзо инфо
(0)

HDMI екстендер до 60m, со CAT5/6 кабел.

4.444 ден
Повеќе
На лагер
w
AT-VE810
Брзо инфо
(0)

HDMI екстендер до 60m користејќи два Cat5e или Cat6 кабли, со пренос на IR сигнали.

6.950 ден
Повеќе
На лагер
w
KN-HDMIREP25
Брзо инфо
(0)

HDMI екстендер до 50m, со употреба на обичен UTP Cat5e кабел.

5.920 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AVREPEAT-11
Брзо инфо
(0)

Овој уред го продолжува вашиот HDMI кабел до максимум 35m, без никакви загуби во сигналот.

725 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
KN-HDMIREP10
Брзо инфо
(0)

Овој уред го продолжува вашиот HDMI кабел до максимум 35m, без никакви загуби во сигналот.

1.540 ден
Повеќе
На лагер
w
AVREPEAT-12
Брзо инфо
(0)

HDMI засилувач до 35 метри.

3.085 ден
Повеќе
На лагер
w
GB-HDMIREP3
Брзо инфо
(0)

HDMI / 4K2K засилувач за сигнали до 40 метри

1.350 ден
Повеќе
На лагер
w
AT-VM0808H
Брзо инфо
(0)

Со оваа матрица ќе можете да преклопувате видео сигнал со висока резолуција од било кој од 8 влезови на било кој од 8 излези.

88.041 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KN-HDMIMAT10
Брзо инфо
(0)

Со оваа матрица ќе можете да преклопувате видео сигнал со висока резолуција од било кој од 4 влезови на било кој од 2 излези.

6.161 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KN-HDMIMAT90
Брзо инфо
(0)

HDMI матрица со 4 влезови и 4 излези

13.554 ден
Повеќе
На лагер
w
CLCT-HDMIMAT1
Брзо инфо
(0)

Оваа Full HD матрица ви овозможува да изберете кои од приклучените уреди на 4 HDMI влезови ќе дава сигнал на 2 HDMI излези.

8.450 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
AT-VE810 mk
kng-fsp4 mk
SEC-DVRDCD10_3 mk
paket_popust_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.